Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Sala gimnastyczna w Zabłędzy ukończona

W dniu 30 kwietnia 2018 roku zakończono budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Zabłędzy w ramach zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa Szkoły Podstawowej w Zabłędzy o salę gimnastyczną”. Wybudowany obiekt o wym. 18,00 x 10,85 m jest wyposażony w szatnie, sanitariaty i zaplecze gospodarcze, posiada też piękną antresolę spełniającą rolę widowni.

Wartość budowy sali gimnastycznej łącznie z kosztami nadzoru inwestorskiego wyniosła 891 931,99 zł, inwestycja została zrealizowana wyłącznie ze środków Gminy Tuchów. Generalnym wykonawcą robót budowlanych była firma Usługi Budowlano – Transportowe „ANKO” Stanisław Onak, Barbara Stanaszek Spółka Jawna z Tarnowa mająca siedzibę przy ulicy Tuchowskiej.

Kierownikiem budowy sali był Tadeusz Kołodziej, natomiast inspektorem nadzoru z ramienia wykonawcy był Franciszek Kłusek i Tomasz Rogóż. Koordynatorem całości prac z ramienia inwestora tj. Gminy Tuchów był Marek Mężyk, kierownik Referatu Inwestycji i Infrastruktury Drogowej.

W chwili obecnej sala gimnastyczna przechodzi wszystkie niezbędne odbiory techniczne i mamy nadzieję, że zakończenie obecnego roku szkolnego odbędzie się w długo oczekiwanej sali gimnastycznej.

Skip to content