Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Senior w akcji – na wolontariat nigdy nie jest za późno

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza osoby powyżej 60 roku życia mieszkające na terenie województwa małopolskiego do BEZPŁATNEGO udziału w SENIORALNEJ SZKOLE WOLONTARIATU.

Jeśli jesteś aktywną osobą, lubisz działać, chcesz coś zmienić, zgłoś się! Przygotuj się z nami do nowej przygody jaką jest wolontariat!

SENIORALNA SZKOŁA WOLONTARIATU to kompleksowa forma działań, których zadaniem jest upowszechnianie idei wolontariatu, edukowanie, motywowanie i zaangażowanie osób w wieku 60+ w działalność woluntarystyczną. Realizowana jest w ramach projektu „Senior w akcji”, będącego kontynuacją zeszłorocznego projektu „Senior z pasją…”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem przez seniorów z całej Małopolski.

1. Szkolenia – 3 dni szkoleniowe, realizowane w okresie II połowa września-listopad

2. Wizyta studyjna – wizyta w warszawskich placówkach aktywnie i systematycznie współpracujących z wolontariuszami-seniorami.

Do pobrania:
Regulamin Senioralnej Szkoły Wolontariatu Regulamin Senioralnej Szkoły Wolontariatu
Formularz zgłoszeniowy Formularz zgłoszeniowy – Senioralna Szkoła Wolontariatu

Więcej informacji można uzyskać: http://wolontariat.org.pl/krakow/projekty/senior-w-akcji/

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z opiekunką merytoryczną projektu: Anną Rodacka – rodacka@wolontariat.org.pl , tel: 603 33 42 52

Termin nadsyłania zgłoszeń: 13.09.2016 r.

Skip to content