Sesja Rady Miejskiej z wyróżnieniami

W dniu 23 października 2019 r. podczas sesji Rady Miejskiej w Tuchowie uhonorowano odznaczeniami państwowymi zasłużonych sołtysów z gminy Tuchów.

Uroczystego wręczenia odznaczeń w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Zbigniew Starzec – wicewojewoda małopolski.

Za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej odznaczeni zostali SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI: Ewa Michałek, Kazimierz Baran, Aleksander Kajmowicz. Serdeczne gratulacje oraz podziękowania za długoletnią pracę i włożony trud złożyli: wicewojewoda małopolski, burmistrz Tuchowa i przewodniczący Rady Miejskiej w Tuchowie.

Na sesję Rady Miejskiej w Tuchowie zaproszona została także Gabriela Hudyka, której wręczono wyróżnienie za osiągnięcia sportowe w kolarstwie górskim. Gabriela Hudyka w ostatnim czasie zdobyła srebrny medal w mistrzostwach Polski w maratonie, brązowy medal w mistrzostwach Polski MTB XCO, startowała w mistrzostwach Europy oraz zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu Polski. Odniosła wiele sukcesów w ogólnopolskich zawodach. Gabriela Hudyka dostała się do młodzieżowej kadry narodowej MTB na rok 2019.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dynamicznego rozwoju kariery sportowej.