Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Sołtysi wybrani

13 marca odbyły się wybory sołtysów oraz radnych do rad sołeckich i osiedlowych. Oto listy radnych, którzy zostali wybrani.

Sołtysi:
Buchcice – HARAŃCZYK Władysław
Burzyn – ROPSKI Wacław
Dąbrówka Tuchowska – MLECZKO Andrzej
Jodłówka Tuchowska – WABNO Stanisław
Karwodrza – KOSIBA Jan
Lubaszowa – BARAN Kazimierz
Piotrkowice – SOLAK Kazimierz
Siedliska – URBANEK Jerzy
Siedliska–Kozłówek – BRUDZIŃSKI Wiesław
Trzemesna – BUDZIK Roman
Zabłędza – MICHAŁEK Ewa
Meszna Opacka – FURA Kazimiera
Łowczów – SOBARNIA Urszula

Rady Sołeckie Gminy Tuchów:
I. BUCHCICE
1. CISZEK ALOJZY
2. NAWROCKI MARCIN
3. NOWAK WOJCIECH
4. OKAZ PIOTR
5. PRÓCHNIK KRZYSZTOF
6. RĄPAŁA JAN
7. STARZYK STANISŁAW

II. BURZYN
1. CHWISTEK KAZIMIERZ
2. DURAN MIECZYSŁAW
3. MADEJ STANISŁAWA
4. NALEPKA MAREK
5. SIWAK ZBIGNIEW
6. STANUCH ARTUR
7. STARZYK RYSZARD
8. WESOŁOWSKI ANDRZEJ
9. WESOŁOWSKI GRZEGORZ

III. DĄBRÓWKA TUCHOWSKA
1. BEDNAREK JERZY
2. BORGULA WOJCIECH
3. HUDYKA JAROSŁAW
4. SOBARNIA JADWIGA
5. SOWA PIOTR
6. STAŃCZYK MARIUSZ
7. STAŃCZYK PIOTR

IV. JODŁÓWKA TUCHOWSKA
1. CZUBA JADWIGA
2. FIRLIT BOŻENA
3. GOMUŁKA FRANCISZEK
4. LESZKIEWICZ IZYDOR
5. OSIKA KATARZYNA
6. RĄPAŁA JAN
7. RZEPKA WŁADYSŁAW
8. WABNO MARIA
9. WITEK TADEUSZ

V. KARWODRZA
1. GAWRYAŁ JAN
2. GAWRYAŁ ALEKSANDER
3. JOP KAZIMIERZ
4. SOLARZ PIOTR
5. SKRZEK EDWARD
6. SZELĄG MARTA
7. WÓJCIK CZESŁAW

VI. LUBASZOWA
1. LISAK ANDRZEJ
2. MORĄG PAWEŁ
3. OSIKA CZESŁAW
4. POLAK GRAŻYNA
5. RECZKOWSKI STANISŁAW
6. ROSIAK JAN
7. SKROBOT PIOTR

VII. PIOTRKOWICE
1. CHRZANOWSKI JAN
2. GALUS PIOTR
3. KAMYKOWSKI RYSZARD
4. PIĄTEK EWA
5. PRZEBIĘDA ROMAN

VIII. SIEDLISKA
1. BARAN JAN
2. BIEŃ ZYGMUNT
3. CZOPEK ZBIGNIEW
4. DAMIAN JACEK
5. GACEK PAWEŁ
6. ŁĄTKA MARIUSZ
7. MICHALIK WOJCIECH
8. JUREK WOJCIECH
9. MICHALIK JAKUB

IX. TRZEMESNA
1. BUDZIK TADEUSZ
2. JACHYM KONRAD
3. KAWA MAREK
4. KRUCZEK ADAM
5. SREBRO STANISŁAW

X. ZABŁĘDZA
1. CHWISTEK ROBERT
2. CICH WŁADYSŁAW
3. IWAN LILIANNA
4. KĘPA ADOLF
5. MARCINEK ŁUKASZ
6. OKAZ FRANCISZEK
7. TOKARZ JÓZEF

XI. MESZNA OPACKA
1. DEREŃ JÓZEF
2. KRAS ANDRZEJ
3. KROGULSKI CZESŁAW
4. SKRUCH BOGUSŁAW
5. ŚWIDERSKA ANNA

XII. ŁOWCZÓW
1. BACHULA ZBIGNIEW
2. BANEK MARZENA
3. CETERA AGNIESZKA
4. KRUPA MAŁGORZATA
5. ZABAWA RYSZRD

XIII. SIEDLISKA–KOZŁÓWEK
1. CHRZANOWSKI TOMASZ
2. HUDYKA TOMASZ
3. WITEK JAN
4. WITEK KAZIMIERZ

Rady osiedlowe:
I. TUCHÓW–KIELANOWICE
1. CZOP GRAŻYNA
2. FILEK LUCYNA
3. GRZENIA GRZEGORZ
4. SOWIŹRAŁ STANISŁAW
5. ŚWIDERSKI MAREK

II. TUCHÓW-GARBEK
1. IMBURSKI PIOTR
2. JANICZEK WOJCIECH
3. KAJMOWICZ ALEKSANDER
4. KIEROŃSKA ANNA
5. WIERZBICKA BOGUMIŁA

III. TUCHÓW strona lewobrzeżna
1. GRZENIA JAN
2. HUDYKA BARBARA
3. JANTOŃ ANNA
4. JANTOŃ PAWEŁ
5. KAMYKOWSKA MAGDALENA
6. KWAŚNIAK WACŁAW
7. ODRONIEC JERZY
8. RADWAN PIOTR
9. SAJDAK RYSZARD
10. STEINDEL ZBIGNIEW

IV. TUCHÓW strona prawobrzeżna
1. KLUZEK KAZIMIERZ
2. ŁUKASIK JANUSZ
3. NALEPKA TOMASZ
4. SAJDAK MARIA
5. SŁOWIK MAREK

Skip to content