Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Sukces lekkoatletek z CKZiU w Tuchowie

1 czerwca 2017r na obiektach sportowych CKZiU w Tuchowie odbyły się mistrzostwa powiatu tarnowskiego w lekkiej atletyce. Na starcie w tej królewskiej dyscyplinie stanęli reprezentanci siedmiu szkół powiatu tarnowskiego , którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: bieg na 60 m, 40, skok w dal, pchniecie kulą. Doskonała pogoda sprzyjała rywalizacji sportowej oraz osiąganiu bardzo dobrych wyników.

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta z CKZiU w Tuchowie zdobywając w klasyfikacji drużynowej I miejsce. Najlepsze miejsce indywidualnie zdobyła Weronika Grzenia, uczennica klasy II technikum ekonomicznego, która zwyciężyła w biegu na 60 m ustanawiając nowy rekord szkoły (8,18 s) oraz zajęła II miejsce w pchnięciu kulą.

Gratulacje dla całego zespołu.

Reprezentacja CKZiU w Tuchowie: weronika Grzenia (bieg na 60 m, pchnięcie kulą), Dominika Hołda (bieg na 60 m, skok w dal), Agnieszka Zaklukiwicz (skok w dal), Aleksandra Armatys (bieg na 60 m, skok w dal), Aleksandra Kras (pchnięcie kulą), Malwina Piątek (pchnięcie kulą), Sandra Styrkowiec (skok w dal), Alina Augustyniak (pchnięcie kulą rez.).

Opiekun reprezentacji – Sławomir Wasiek

Skip to content