Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Świąteczny Kurier Tuchowski

Oddajemy w Państwa ręce grudniowy numer naszej lokalnej gazety. Świąteczne życzenia kierują do Państwa władze samorządowe na czele z burmistrz Tuchowa Magdaleną Marszałek oraz przewodniczącym Rady Miejskiej w Tuchowie Stanisławem Obrzutem. Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt życzą Państwu również przedstawiciele szkół, instytucji, organizacji i stowarzyszeń.

Burmistrz Tuchowa pisze o pomyślnie przeprowadzonych inwestycjach, przewodniczący Rady Miejskiej w Tuchowie podsumowuje działania Rady. W numerze także wiele świątecznych artykułów, m.in. o: sanktuaryjnej szopce, która ma już ponad 40 lat, XIV Misyjnym Jarmarku z Aniołami, wizytach św. Mikołaja, laureatach eliminacji rejonowych do festiwalu w Będzinie, świątecznych konkursach, muzycznych wariacjach i kulturalnych konfiguracjach oraz felieton o największym na święcie przyjęciu urodzinowym.

W gazecie również: rozmowa Zdzisławy Krzemińskiej z Tomaszem Wantuchem – wyróżnionym w roku 40. rocznicy polskiego sierpnia, o legionistach w służbie ojczyźnie, sukcesie Biblioteki Publicznej w Tuchowie, pozyskanej przez Dom Kultury w Tuchowie dotacji w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse 2020” oraz kolejnym finale WOŚP. Ponadto oferta naszego Kulturalnego Kramu.

Wersja papierowa dostępna w sklepach i instytucjach na terenie miasta i gminy Tuchów.

Wersja elektroniczna dostępna tutaj.

Skip to content