Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Świąteczny „Kurier Tuchowski” już jest!

Zapraszamy mieszkańców gminy do przeczytania świątecznego numeru Kuriera Tuchowskiego. Marcowy numer pełny jest świątecznych życzeń oraz tekstów zadumy relacjonujących przedstawione Misteria Męki Pańskiej, wielkopostne czuwanie młodzieży oraz II Tuchowską Ekstremalną Drogę Krzyżową.

W najnowszym numerze również rozmowa z burmistrzem, relacja ze spotkania autorskiego z Aleksandrem Kowalikiem i zespołem redakcyjnym najnowszej historycznej tuchowskiej publikacji pt. „Jak nasi Dziadkowie „Sokół” budowali i w nim gospodarowali w latach 1898-1948”.

Ponadto w numerze czwarty z cyklu tekstów poświęconych patronom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie ukazujący postać rtm. Władysława Prażmowskiego Beliny, relacja z gali podsumowującej międzynarodową wymianę młodzieży, informacje o sukcesach uczniów, zwycięstwach sportowych, laureatach konkursów i wiele innych ciekawych informacji.

Zapraszamy do przeczytania wersji elektronicznej: kliknij, aby pobrać.

„Kurier Tuchowski” w formie papierowej będzie dostępny w sklepach na terenie gminy w Wielki Czwartek w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy do lektury!

Skip to content