Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Szkolenie – możliwości pozyskania środków

Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju serdecznie zaprasza na szkolenie i warsztaty w ramach spotkań aktywizujących – wdrażanie i realizacja LSR – PROW oś 4 LEADER. Zapraszamy członków stowarzyszeń, przedstawicieli instytucji i organizacji, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli rzemiosła i rękodzielnictwa, twórców, animatorów kultury i turystyki.

Szkolenie i warsztaty odbędą się w dwóch terminach:
– 15 grudnia 2009 w godz. od 11.00 do 17.00 w salach Gminnego Ośrodka Kultury w Gromniku.
– 22 grudnia 2009 w godz. od 11.00 do 17.00 w salach Domu Kultury w Tuchowie.

Program spotkania:

godz. 11.00
– szkolenie z zakresu: Metody, formy i skuteczne sposoby rozwoju własnej działalności gospodarczej, instytucji i organizacji na obszarze LSR.

– godz. 13.00
Obiad.

– godz. 13.30 – warsztaty dotyczące:
a) naboru wniosków o dofinansowanie w ramach PROW oś 4 LEADER – działania – małe projekty, różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, rozwój mikroprzedsiębiorstw, odnowa wsi (wprowadzenie, informacje, terminy, regulaminy).
b) wniosków o przyznanie pomocy w ramach PROW oś 4 LEADER – działania – małe projekty, różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, rozwój mikroprzedsiębiorstw, odnowa wsi (beneficjenci, zgodność formalna z LSR, z lokalnymi kryteriami, dokumentacja i załączniki do wniosku, realizacja).

Szkolenie jest bezpłatne.
Ze względu na organizację, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa: pocztą elektroniczną na adres pogostoro@interia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 014 6525436.

Dyrektor Biura Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju
Wiktor Chrzanowski

Skip to content