Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tadeusz Sajdak na koniu „Czort z Gór” na drugim miejscu Sportowego Rajdowego Pucharu Jeździeckiego 2016

Miło nam poinformować, że reprezentujący Ośrodek Rekreacji Dolina Białej z Tuchowa Tadeusz Sajdak na ogierze czystej krwi arabskiej „Czort z Gór” po kilku udanych startach w zawodach regionalnych oraz ogólnopolskich w dyscyplinie sportowych rajdów konnych uplasowali się na II miejscu Sportowego Rajdowego Pucharu Jeździeckiego OPEN (na 94 sklasyfikowanych zawodników).

Na koniec sezonu 2016 koń „Czort z Gór” również pod Tadeuszem Sajdakiem zwyciężył rajd w mazurskiej miejscowości Koczek, gdzie zdobył tytuł Mistrza Polski Młodych Koni w Sportowych Rajdach Długodystansowych w kategorii koni pięcioletnich.

Bardzo cieszy nas fakt, że koń ten przyszedł na świat w naszym ośrodku i u nas został wytrenowany – dodaje Tadeusz Sajdak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.