Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Taniec, teatr, muzyka, plastyka, film w Domu Kultury w roku 2011/12

Taniec, teatr, muzyka, plastyka, film w Domu Kultury w roku 2011/12. Zespoły, grupy, kluby, koła zainteresowań.
Społeczne Ognisko Muzyczne – dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na zajęcia muzyczne – nauka gry na instrumentach muzycznych. Zapisy przyjmuje Dyrektor SOM Pani Agnieszka Kowalik. W poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. od 12.00 do 15.00.

Zespół Tańca Nowoczesnego „VOICE” rozpoczyna ćwiczenia, treningi i próby w dniu 15 września o godz. 17.00 w sali widowiskowej DK. Spotkania zespołu będą odbywać się 2 razy w tygodniu w czwartki godz. 17.00 i soboty godz. 10.00. Zespół prowadzi Pan Paweł Potępa. Do zespołu przyjmowane są dzieci, które ukończyły 9 lat oraz młodzież. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy do zespołu w sekretariacie DK lub w dniu spotkań zespołu.

Studio Tańca JACHYM i Dom Kultury w Tuchowie zapraszają do szkółki tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywają się w Domu Kultury w Burzynie we wtorki, środy i czwartki od godz. 16.30. Zajęcia taneczne prowadzi pan Łukasz Jachym. Zapisy na zajęcia na miejscu lub w sekretariacie DK.

Pracownia plastyczna DK zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne. Zapisy na zajęcia w sekretariacie DK. Zajęcia prowadzi Pani Wiesława Hudyka. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki. Godziny uzgodnione będą z uczestnikami zajęć.

Grupa Teatralna DK zaprasza młodzież na zajęcia teatralne. Zajęcia prowadzi Pan Andrzej Jagoda. Zapisy w sekretariacie DK. Zajęcia prowadzone będą w terminach i godzinach uzgodnionych z uczestnikami i członkami grupy w zależności od ich możliwości czasowych.

Dziecięcy Zespół Wokalny – spotkania zespołu odbywać się będą w czwartki w godzinach popołudniowych. Zajęcia prowadzi Pan Andrzej Jagoda. Zapisy w sekretariacie DK.

Zespół akustyki i dźwięku – spotkania warsztatowe prowadzi Pan Wacław Ropski. Spotkania odbywać się będą 2 razy w m-cu. Terminy i godziny warsztatów zostaą uzgodnione z uczestnikami warsztatów. Zapisy w sekretariacie DK.

Klub Filmowy Kina Promień – prowadzi zapisy do utworzenia dyskusyjnego klubu filmowego. Zapraszamy do dwóch grup: młodzież i osoby dorosłe. Zapisy w centrum informacji DK. Klub prowadził będzie Pan Ryszard Flądro i Pan Wacław Ropski. Terminy i godziny spotkań klubowych do uzgodnienia z uczestnikami.

Zespoły muzyczne „Paka Band” i zespół młodzieżowy – próby odbywać się będą w Domu Kultury w Burzynie od października 2011 w czwartki i piątki w godzinach popołudniowych lub soboty w godzinach dopołudniowych.

Skip to content