Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Targi Książki w Krakowie

Po raz kolejny Biblioteka Publiczna w Tuchowie, przy wsparciu finansowym Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, zorganizowała wycieczkę na XIX Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

W piątkowy ranek, 23 października, do Krakowa wyruszyło 59 osób z Jodłówki Tuchowskiej, Siedlisk, Burzyna i Tuchowa. Pięć godzin spędzonych w wielkiej hali KRAKÓW EXPO, to niezapomniane przeżycie. Niemal wszyscy uczestnicy czuli niedosyt, nie wystarczyło bowiem czasu, by skorzystać ze wszystkich atrakcji przygotowanych przez szereg wydawnictw, firm poligraficznych, sieci sklepowych, radia i telewizji i innych instytucji oraz firm związanych z rynkiem książki, z kraju i z zagranicy.

Targi to przede wszystkim możliwość oglądnięcia książek. Każde wydawnictwo przygotowuje stoisko, chcąc się pokazać z jak najlepszej strony. Można więc podziwiać najlepiej wydane, najciekawiej zilustrowane, czy też po prostu najpopularniejsze ostatnio książki. Dodatkowo jest to też okazja do spotkania się z autorami, ilustratorami, osobistościami świata kultury.

Kliknij, aby obejrzeć fotorelację.

Źródło: biblioteka.tuchow.pl

Skip to content