Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tour Salon 2007

W odbywających się w Poznaniu Targach Regionów i Produktów Turystycznych, Tour Salon 2007 udział wzięli przedstawiciele Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju. Stoisko LGD „Korzenie Przyszłości Pogórza” zlokalizowane było obok sceny głównej na „wyspie małopolski”.

Zainteresowanie ze strony odwiedzających targi, liczne rozmowy z przedstawicielami branży turystycznej, wymiana spostrzeżeń i doświadczeń, otwartość i współpraca pomiędzy biorącymi udział w wyjeździe a przede wszystkim wspólna praca na rzecz kształtowania wizerunku Pogórza Karpackiego sprawiają, że z nadzieją należy patrzeć w przyszłość turystyki w naszym regionie, mieć nadzieję dalszych spotkań i owocnych wspólnych przedsięwzięć. Fotorelację z targów można oglądać tutaj.
Do tym bardziej formalnych kontaktów podejmowanych w czasie trwania targów należy zaliczyć rozmowy z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie, Tarnowskiego Centrum Informacji. Podejmowano również kontakty z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania – Ziemi Lubaczowskiej, Lokalnej Grupy Działania – Beskid Zielony, Lokalnej Grupy Działania – Partnerstwo Północnej Jury, Lokalnej Grupy Działania – Wstęga Sudetów, Lokalnej Grupy Działania – Wrzeciono, Instytutem Doradztwa Europejskiego w Krakowie.
W targach uczestniczyli:
Mariusz Chryk – właściciel szkółki i winnicy „Zawisza” w Brzozowej
Stanisław Socha – rzeźbiarz z Faściszowej/Brzozowej
Barbara Wójcik – pracownik GOK w Gromniku
Aldona Mazurek – właściciel gospodarstwa agroturystycznego w Uniszowej
Wilk Jan – właściciel gospodarstwa agroturystycznego w Ryglicach
Wojtowicz Paweł – właściciel gospodarstwa agroturystycznego w Ryglicach
Maria Mikrut – właściciel zakładu produkcyjnego rękodzieła ludowego F.P.H.U. Teofil
Maria Fortecka – właściciel gospodarstwa agroturystycznego w Karwodrzy
Elżbieta Łempa – właściciel gospodarstwa agroturystycznego w Lubaszowej
Irena Urbanek – geodeta, członek koła PTTK Tuchów
Prowadzącym wyjazd był Piotr Firlej – koordynator Pilotażowego Programu Leader + Korzenie Przyszłości Pogórza.

Skip to content