Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

TUCHOVINIFEST turystycznym skarbem małopolski?

Międzynarodowy Festiwal Wina TUCHOVINIFEST w Tuchowie bierze udział w konkursie „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”. Jest to konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego.

Zgłosiliśmy Festiwal TUCHOVINIFEST do konkursu Turystyczne Skarby Małopolski w kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne”. Uważamy, że to wydarzenie zasługuje na wyróżnienie, a potwierdzeniem jest tak liczna obecność mieszkańców i turystów, gości z całej Małopolski, z kraju i zagranicy.

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-4/glosowanie i wypełnij sekcję „Twoje dane

2. Poszukaj naszego festiwalu w kategorii Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne

3. Wybierz nasze wydarzenie poprzez kliknięcie i zaznaczenie go różowym symbolem

4. Zjedź na sam dół strony i potwierdź weryfikację osoby, a następnie kliknij PRZEŚLIJ

5. Na wskazany adres e-mail przyjdzie wiadomość w której znajduje się link do potwierdzenia oddania głosu. Tylko po jego kliknięciu Wasz głos będzie ważny!

Oddanie przez Was głosu na TUCHOVINIFEST będzie przede wszystkim nagrodą dla rzeszy osób zaangażowanych do corocznej organizacji wydarzenia i zachętą do tego, aby je w przyszłości kontynuować i rozwijać.

Głosowanie trwa do 27 września, jednak nie ma co zwlekać – im szybciej, tym więcej głosów zdobędziemy.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku!

Skip to content