Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tuchów na trasie specjalnego „Pociągu Papieskiego” EN61-001

10 stycznia 2016 roku po raz 24 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku zagra również Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie! Tym razem na trasie: Kraków Główny – Tarnów – Tuchów – Stróże – Gorlice Zagórzany – Biecz – Jasło – Biecz – Gorlice – Tuchów – Tarnów – Kraków Płaszów.

Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejowym finale WOŚP. Żeby z nami pojechać wystarczy wrzucić datek do puszek WOŚP w naszym pociągu. Muzyka na żywo, wiele atrakcji w miejscach które odwiedzimy na pewno wielu z Was zachęci. Kto był we wcześniejszych latach to wie że to niezapomniana przygoda. Aby z nami pojechać wystarczy przyjść na nasz pociąg na dowolnej stacji zatrzymania (rozkład jazdy poniżej), wsiąść wrzucić datek do puszki WOŚP w pociągu i cieszyć się podróżą i widokami Małopolski i Podkarpacia.

Ustalone zostały minimalne kwoty, za konkretne relacje, zbliżone do podstawowej taryfy REGIO Przewozów Regionalnych. Są także kwoty ulgowe dla uczniów i studentów. Oczywiście są to kwoty minimalne, zawsze można wrzucić więcej, do czego serdecznie zachęcany. W pociągu nie obowiązują żadne inne bilety kolejowe, ani rezerwacja. Całość środków zebranych do puszek, zostanie przekazana na rzecz Fundacji WOŚP. Przejazd będzie mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego – Partnera Projektu.

Odjazdy z Tuchowa:
W kierunku Jasła i Gorlic odjazd z Tuchowa 11:19
W kierunku Tarnowa i Krakowa odjazd z Tuchowa 18:49
W obu kierunkach postój pociągu w stacji Tuchów po 10 minut.

Patronat Honorowy: Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego

Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie

http://www.pociag-papieski.pl/

Skip to content