Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

„Tuchowianie na wakacjach” – konkurs zakończony

Tuchowianie podczas swoich wakacyjnych wyjazdów odwiedzają różne miejsca w Europie i na świecie. W ostatnich miesiącach na naszej stronie można było obejrzeć dwie relacje z wyjazdów tuchowian na południe Europy. Manifestowali oni wtedy swoje pochodzenie wywieszając polską flagę z napisem TUCHÓW oraz fotografując się z nią na pamiątkę.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Zwyczaj ten obowiązuje również na wielkich imprezach sportowych. Przekonać się o tym mogliśmy podczas kończących się właśnie Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012. Na stadionach kibice z różnych stron Polski i świata wywieszali flagi z nazwami swoich miast. Tuchowian również tam nie zabrakło!

Kibice z Tuchowa na meczu otwarcia Mistrzostw Europy EURO2012 w Warszawie, fot. Paweł Mazur

Wpisując się w tą świetną tradycję, chcemy zaprosić mieszkańców do udziału w wakacyjnym konkursie „Tuchowianie na wakacjach”. Do wygrania jest 20 sztuk flagi z napisem „TUCHÓW”.

Warunkiem otrzymania flagi jest przesłanie e-maila, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, a potem przesłanie do redakcji tuchow.pl swojego zdjęcia z flagą z napisem „TUCHÓW”, na tle znanych budowli, krajobrazów i obiektów.

Mile widziane są zdjęcia na tle znanych budowli za granicami naszego kraju, np. na tle wieży Eiffla, Big Bena, Krzywej Wieży w Pizie czy piramid. Oczywiście miejsca w Polsce również będą mile widziane.

Pierwsze 20 osób, które prześle e-mail na adres j.mirek@tuchow.pl otrzyma flagę z napisem „Tuchów”.
I. W tytule maila prosimy wpisać: „Tuchowianie na wakacjach”.

II. W treści maila swoje dane: „Imię i nazwisko oraz adres”.

III. Na końcu maila dopisek:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym mailu dla potrzeb konkursu, w tym w celu publikacji listy nagrodzonych na stronie internetowej tuchow.pl zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.). Oświadczam również, że prześlę zdjęcie z wakacji z flagą z napisem „TUCHÓW” na adres j.mirek@tuchow.pl oraz wyrażam zgodę na publikację na stronie internetowej tuchow.pl mojego wizerunku zawartego na przesłanych fotografiach.”

Brak którejkolwiek z tych informacji spowoduje nieprzyjęcie zgłoszenia konkursowego.
Lista osób, które otrzymają flagę zostanie ogłoszona na stronie www.tuchow.pl
Flagi będzie można odebrać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tuchowie w pokoju nr 14 (stanowisko ds. promocji).

Fundatorem flag jest Burmistrz Tuchowa Mariusz Ryś.

Flaga
Wzór flagi

Przykładowe zdjęcia mieszkańców Tuchowa, którzy we własnym zakresie przygotowali flagę:

Tuchowianie w drodze na Chorwację, Magura. Fot. Paweł Słowik


Tuchowianie nad Balatonem, Węgry. Fot. Paweł Słowik


Tuchowianie nad Balatonem, zachód słońca, Węgry. Fot. Paweł Słowik

Skip to content