Tuchowianin na rajdach

11 lat trwała przerwa w rajdowej jeździe w KJS i „popularkach” seicenta z Tuchowa. Powrót wypadł całkiem przyzwoicie. Jako kierowca zasiadł powracający po latach Tomasz Drogoś. Fotel pilota zajął bardzo młody, ale wielce doświadczony Grzegorz Mortek z Tarnowa.

Załoga AUTO-MOT niespodziewanie zajęła bardzo dobre 7 miejsce w stawce 14 załóg klasy 2-ej w eliminacji Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego oraz Strefy Wschodniej czyli KJS Rajd Biecki. W generalce było jeszcze lepiej, na 75 aut seicento z Tuchowa dojechało na 39 miejscu. Udało się nie tylko szczęśliwie rozpocząć przygodę z rajdami, ale wyprzedzić również kilka szybszych bolidów. Cel treningowego startu był jasno określony – dojechać, przetestować auto, potrenować.

W kolejnym Wyścigu o Puchar Dyrektora WORD Rzeszów w Siedliskach – Bogusz tuchowska ekipa zajęła 4 miejsce (trzech sekund zabrakło do zajęcia 3. miejsca). Ostatnia niedziela lipca przyniosła deszczową pogodę, ale 41 zawodników chętnych do zmierzenia się z trasą stawiło się na starcie.