Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tuchów – Po raz jedenasty !

Już po raz jedenasty ukazał się darmowy rozkład jazdy pociągów oraz autobusów dla Tuchowa. Został przygotowany i wydany /od pierwszego wydania/ z inicjatywy Krzysztofa Jasińskiego, mieszkańca gminy Tuchów, na co dzień pracownika PKP CARGO S.A.
w Zakładzie Przewozów Towarowych w Tarnowie.


Tuchowski rozkład pociągów i autobusów wszyscy zainteresowani mogą otrzymać bezpłatnie w kasie biletowej stacji w Tuchowie. Ponadto część egzemplarzy z pośród wydanych pięciu tysięcy przekazane zostało dla wszystkich większych instytucji i Tuchowskich zakładów pracy. W broszurce – rozkładzie znalazła się także m.in. informacja o różnych ofertach taniego podróżowania koleją i dodatkowo, szczegółowy plan odjazdów autobusów PKS z Tuchowa.
Rozkład jak co roku cieszy się bardzo dużą popularnością wśród podróżnych.
Wszystkie prace związane z przygotowaniem oraz wydaniem tuchowskiego rozkładu Krzysztof Jasiński wykonuje bezpłatnie.
– To taki mój osobisty, społeczny wkład w rozwój lokalnej społeczności, podkreśla autor rozkładu Krzysztof Jasiński.
Koszty druku tuchowskiego rozkładu jazdy PKP i PKS pokrywają firmy z Tuchowa, które reklamują się w wydawnictwie.
Redakcja: www.tuchow.pl


PKP Przewozy Regionalne Spółka z o.o. i PKP Intercity Spółka z o.o., oferują tanie podróżowanie w ramach wielu ciekawych ofert. Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy, taryfach na przejazdy pociągami i oferty taniego podróżowania można uzyskać w kasie biletowej PKP stacji Tuchów, oraz telefonicznie Informacja PKP tel. 0 14 621 49 81 w. 366 lub 94 36
Korzystając z okazji, chciałbym bardzo serdecznie podziękować sponsorom, którzy od samego początku (jedenaste wydanie) wspierają to wydawnictwo: Witoldowi Trzęsińskiemu z Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Tuchowie, Janowi Kieciowi
z Centrum Motoryzacji „KARMOT” w Karwodrzy i Kazimierzowi Szablowskiemu – Hurtownia Płyt Meblowych „KOREX” w Tuchowie, oraz pozostałym sponsorom którzy włączają się w wydawanie rozkładu.
Nakład 5 tysięcy egzemplarzy pozwala na dotarcie do wszystkich zainteresowanych korzystaniem z usług transportu publicznego w tuchowskiej gminie.
Dzięki uprzejmości redaktora naczelnego „Tuchowskie Wieści” Grzegorza Stanisławczyka, po raz kolejny czytelnicy otrzymają rozkład wraz z najbliższym numerem gazety.
Krzysztof Jasiński

Skip to content