Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Uczniowie z SP Łowczów najlepsi w Fun English!

Minęły trzy miesiące od czasu przystąpienia Szkoły Podstawowej w Łowczowie do bezpłatnego testowania internetowej platformy Fun English – dodatkowej nauki j. angielskiego innowacyjną metodą. Dzieci aktywnie uczestniczyły w testowaniu programu i spędziły na nauce 243 godziny 49 minut – średni czas na ucznia wyniósł 6 godzin i 25 minut.
Od 10 tygodni zajmują pierwsze miejsce w Polsce w rankingu szkół korzystających z Fun English. Najaktywniejszą uczestniczką programu była Agnieszka Wołkowicz, uczennica klasy III, która na nauce języka angielskiego spędziła aż 55 godzin! Na wyróżnienie zasługują również uczniowie: Karolina Rzońca (kl.I – 33 godziny), Zuzanna Wróbel (kl. I – 20 godzin), Weronika Czermak (kl.VI – 17 godzin), Weronika Poręba (kl. III – 12 godzin) oraz Wiktor Żydowski (kl. IV – 10 godzin). Dzieci pracowały pod kierunkiem mgr Krystyny Kruczek, która zachęciła je do uczestnictwa w programie i systematycznej pracy. Dzięki uczestnictwie w projekcie uczniowie mają możliwość dalszego, rocznego dostępu do platformy za symboliczną opłatę 20 zł.

Ranking

Nie był to jedyny projekt realizowany z j. angielskiego w SP w Łowczowie. W kwietniu 2012 roku Polanglo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ogłosiło konkurs fotograficzny z języka angielskiego pt.: „Mali bohaterowie Sparksa” dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia do historyjki z podręczników New Sparks, przedstawiające dzieci wcielające się w bohaterów podręcznika. W konkursie Szkołę Podstawową w Łowczowie reprezentowało 23 uczniów klas 1-3. Zarówno dzieci jak i rodzice bardzo zaangażowali się w przygotowanie przebrań konkursowych. Podczas odgrywania scenek i robienia zdjęć wszyscy uczniowie wspaniale się bawili. W nagrodę za uczestnictwo w konkursie dzieci otrzymały dyplomy oraz zeszyty ćwiczeń z języka angielskiego do następnej klasy.
Przedstawiamy kilka zdjęć konkursowych.

Skip to content