Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Udane spotkanie Młodzieżowego Klubu

W miniony wtorek w Domu Kultury w Tuchowie o godzinie 16:00 miało miejsce drugie już spotkanie formacyjne nowo powstałego Młodzieżowego Klubu przy Towarzystwie Miłośników Tuchowa. Podczas wspólnego spotkania nowo powstałej grupy, w którym uczestniczyli członkowie zarządu TMT, deklaracje wstąpienia w struktury Towarzystwa podpisało 17 młodych ludzi, tym samym formalnie powołując do istnienia autonomiczną organizację w szeregach TMT.

Podczas tego organizacyjnego spotkania doszło również do wyłonienia siedmioosobowego zarządu nowej grupy działania w składzie:
Prezes: Krzysztof Mężyk
Wiceprezes: Mateusz Odroniec
Wiceprezes: Mateusz Łątka
Sekretarz: Ewa Kalupa
Członkowie zarządu: Krystian Hadas, Alicja Ryś, Natalia Kielawa

Celem powstałego klubu jest wdrażanie w życie różnego rodzaju przedsięwzięć, pisanie i realizacja ciekawych projektów, organizacja wydarzeń kulturalnych, koncertów, imprez (w tym sportowych), spotkań z ciekawymi osobistościami czy też warsztatów artystycznych. Organizacja chce również ściśle współpracować z Młodzieżową Radą Gminy Tuchów, Urzędem Miejskim, Domem Kultury, MOSiR-em i innymi zrzeszeniami nie tylko z naszego miasta i gminy.
Zarówno Młodzieżowy Klub, jak i samo Towarzystwo Miłośników Tuchowa serdecznie zapraszają wszystkie młode osoby chętne do działania do wstąpienia w struktury klubu. Będzie to możliwe podczas każdego z zebrań klubu, o których to informacja zostanie przekazywana na bieżąco na stronie internetowej naszego miasta tuchow.pl

Skip to content