Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Walka o III ligę

Podopieczni Leszka Kraczkiewicza, którzy na półmetku rozgrywek zajmują drugie miejsce w tabeli, wiosną chcą powalczyć o awans do III ligi.
Właśnie rozpoczęte zostały przygotowania do rundy wiosennej zespół Tuchovii, który na półmetku rozgrywek jest wiceliderem we wschodniej grupie IV ligi małopolskiej.

Tuchowianie bardzo poważnie chcą potraktować drugą część tegorocznego sezonu i powalczyć w niej o awans do III ligi. To wielka szansa dla naszej drużyny i nie chcemy jej zmarnować, dlatego postaramy się bardzo solidnie przygotować do rundy wiosennej. Przez pierwsze dwa tygodnie skoncentrujemy się na treningach, które będą dla zawodników formą przygotowania do właściwego okresu przygotowawczego. Ten rozpoczniemy bowiem dopiero na początku lutego – zdradza trener Tuchovii Leszek Kraczkiewicz.

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej tuchowianie będą trenowali w hali, siłowni oraz terenie. Zespół weźmie udział w dwóch turniejach halowych w Tuchowie i w Ciężkowicach oraz rozegra siedem meczów kontrolnych, w których zmierzy się kolejno z: Drwinką, Orłem Dębno, Dunajcem Zakliczyn, Rzemieślnikiem Pilzno, Jadowniczanką Jadowniki, Olimpią Wojnicz i Lubaniem Maniowy.

Źródło: tuchovia.futbolowo.pl

Skip to content