Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wiktor Chrzanowski znowu „the best” !

Do tego, że Wiktor Chrzanowski jest profesjonalistą w tym co robi, nie trzeba nikogo przekonywać. A, że jego pasją jest fotografia dlatego też już po raz drugi zostaje zwycięzcą konkursu fotograficznego „W Paśmie Brzanki”.

W tamtym roku jury przyznało 1. miejsce w kategorii” „Zabytki i architektura” Wiktorowi Chrzanowskiemu za zdjęcie: „Dotyk czasu… chata pod Brzanką”. Natomiast w kategorii przyroda i krajobraz jury przyznało mu 3 miejsce za zdjęcie: „Po żniwach”.
W tym roku w konkursie fotograficznym, organizowany przez Zespół Parków Krajobrazowych w Tarnowie i Urząd Gminy w Ryglicach “W Paśmie Brzanki”, miejsce na najwyższym podium w kategorii „Przyroda i krajobraz” stało się udziałem … również Wiktora. Drugie miejsce zajął Michał Osysko, a trzecie i wyróżnienie zostało przyznane Sławomirowi Wójcikowi i jego żonie Małgorzacie, sympatykom koła PTTK. Przypominamy, że Sławek wygrał również w fotograficznym konkursie organizowanym z okazji II Zjazdu Turystycznego.

Jury zdecydowało się przyznać Wiktorowi 1. miejsce w kategorii „Przyroda i krajobraz” za zdjęcie Kolorowy Burzyn, które przedstawia nie tylko przyrodę i krajobraz parku, ale też architekturę w postaci kościoła w Burzynie.

Nagrodami w konkursie były plecaki, śpiwory, termosy najlepszych firm światowych. Każdy z uczestników otrzymał kubek termiczny i album na zdjęcia. W konkursie brało udział 18 uczestników, którzy nadesłali 70 prac konkursowych.
Dodajmy, że internauci odwiedzający galerię Tuchowa mogą regularnie podziwiać fotografie Wiktora, który od wielu lat współpracuje z serwisem www.tuchow.pl
Serdecznie gratulujemy Wiktor !

Skip to content