Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wspaniały koncert orkiestry z Siedlisk

Najlepsze życzenia noworoczne wraz z muzycznymi upominkami w wykonaniu Parafialnej Orkiestry Dętej z Siedlisk w niedzielne popołudnie popłynęły z Domu Kultury w Tuchowie i dedykowane były wszystkim mieszkańcom miasta i gminy Tuchów!

Niezwykły kunszt i pasja członków orkiestry sprawiają, że za każdym razem sala widowiskowa wypełniona jest po brzegi publicznością. Tak było i tym razem. Orkiestra pod dyrekcją kapelmistrza, Bogdana Stefana rozpoczęła koncert pięknym noworocznym wejściem – marszem „76 Trombones”.

W wykonaniu orkiestry mogliśmy usłyszeć m.in. takie utwory jak: „Can can”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Radość najpiękniejszych lat”, „Przekażmy sobie znak pokoju”. Partie solowe mistrzowsko wykonali: Alicja Rusin i Paweł Bryniak. Koncert z uśmiechem i nutką humoru poprowadził Janusz Kowalski, dyrektor Domu Kultury w Tuchowie.

Dla wszystkich życzenia noworoczne złożyła burmistrz Tuchowa, Magdalena Marszałek: dzielmy się radością i dobrem; cieszmy się z małych rzeczy; doceniajmy to, co mamy; bądźmy dla siebie dobrzy; żyjmy w przyjaźni; bądźmy szczęśliwi i uśmiechnięci; bądźmy razem.

Fotorelację przygotował Wojciech Kras.

Skip to content