Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wybierz się do kina w wakacje

Już jutro koniec roku szkolnego. W nagrodę za cały rok nauki zafunduj swojemu dziecku wyprawę do Kina Promień, które proponuje dwa ciekawe filmy: Lorax oraz Epoka lodowcowa 4 (w 3D).

Kolejnej części świetnej Epoki lodowcowej nie trzeba rekomendować. Natomiast Lorax to ekranizacja jednej z najpiękniejszych bajek dr. Seussa, twórcy tak wspaniałych i pouczających historii, jak „Horton słyszy Ktosia”. Pragnący zdobyć serce wybranki młody chłopak dowiaduje się o Loraxie – nieco zrzędliwym, lecz uroczym stworzeniu, które przemawia w imieniu drzew. Poruszająca opowieść zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Dla dorosłych kino proponuje film „Cosmopolis”, dramat o 28-letnim milionerze, „złotym dziecku” Wall Street. Jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno – finansowe imperium Erica Parkera z każdym ruchem wskazówki zegara zbliża się do upadku. Atmosfera na ulicach staje się nieznośna. Przed Erikiem 24 najdziwniejsze godziny jego życia – czeka go podróż przez miasto ogarnięte chaosem. Wkrótce jednak elementy układanki złożą się w niepokojącą całość: ktoś czyha na jego życie.
Zapraszamy do Kina Promień.

Więcej informacji: www.kino.tuchow.pl

Lorax

Epoka lodowcowa

Skip to content