Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wydarzenia jubileuszowe od 27 lutego do 27 marca

W związku z jubileuszem 670 lecia Miasta Tuchowa przedstawiamy kalendarium imprez na najbliższy miesiąc i zapraszamy do wzięcia w nich udziału.

27 lutego 2010 r.
– godz 16:00
– sala widowiskowa Domu Kultury
– koncert jubileuszowy na 670 lecie Miasta Tuchowa „Młodzi artyście tuchowskiej ziemi”.
– wystąpią pianiści, gitarzyści, saksofonista,flecistka, recytatorzy, zespół wokalny i tancerze. Zaprasza Społeczne Ognisko Muzyczne i Dom Kultury w Tuchowie.

4 marca 2010 r.
– godz. 17:00
– sala widowiskowa Domu Kultury
– „Dzień Kazimierza”
– dla Pań Kazimier i Panów Kazimierzy życzenia złoży Burmistrz Tuchowa i dzieci z Przedszkola Publicznego, koncert zagra Salonowa Orkiestra Zdrojowa z Krynicy. W pierwszej kolejności miejsca na sali zarezerwowano dla Pań Kazimier i Panów Kazimierzy na imienne zaproszenia.

7 marca 2010 r.
– godz. 15:30
– sala widowiskowa Domu Kultury
– „Panorama kultury z okazji zakończenia remontu i modernizacji Domu Kultury w Tuchowie”.
– Podczas panoramy: * poświęcenie budynku i odnowionej sali widowiskowej, * wręczenie okolicznościowych adresów z podziękowaniami wspierającym przedsięwzięcie remontowo-modernizacyjne, * prezentacja fotograficzna pn. „kulturalny remont”, * wspólny koncert w wykonaniu zespołu wokalnego ze Społecznego Ogniska Muzycznego, Sanktuaryjnego Chóru Mieszanego, Chóru Męskiego i zespołu Pokolenia z parafii św. Jakuba Ap., zespołów wokalnych, teatralnych i tanecznych Domu Kultury. W sali widowiskowej zarezerwowano 80 miejsc siedzących.

13 marca 2010 r.
– godz. 18:00
– sala widowiskowa Domu Kultury
– koncert jubileuszowy na 670 lecie Miasta Tuchowa – koncert zespołu „ANIMATIONS”
– zapraszamy młodzież i tych wszystkich którzy lubią posłuchać dobrego rocka.

27 marca 2010 r.
– godz. 17:00
– sala widowiskowa Domu Kultury
– koncert jubileuszowy na 670 lecie Miasta Tuchowa – Koncert pianistyczny Prof. Andrzeja Jasińskiego – tegorocznego Przewodniczącego Jury Konkursu Chopinowskiego.

Skip to content