Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wyniki eliminacji do 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

9 marca 2017 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie odbyły się eliminacje miejskie i powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Otwarcia konkursu dokonał Adam Drogoś – burmistrz Tuchowa.

Jury w składzie: Ilona Stanaszek – MCK „Sokół” Nowy Sącz, biuro organizacyjne w Tarnowie, Anna Stanuch-Madej – teatrolog, polonista w Zespole Szkół w Tuchowie, Andrzej Jagoda – instruktor muzyczny i teatralny w Domu Kultury w Tuchowie po wysłuchaniu prezentacji i dokonaniu oceny 17 uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca:

Turniej recytatorski (kat. szkoły ponadgimnazjalne)
I nagroda – nie przyznano
II nagroda Piotr Borowiec – I LO w Tarnowie
III nagroda Przemysław Płaczek – I LO w Tarnowie
III nagroda Aleksandra Zegar – ZSOiT w Tarnowie
III nagroda Angelika Grzenia – LO im. M. Kopernika w Tuchowie

oraz wyróżnienia:
Karolina Augustyn – LO im. M. Kopernika w Tuchowie
Mariusz Golec – I LO w Tarnowie
Natalia Chatała – CKZiU w Tuchowie
Jednocześnie osoby te jury nominowało do udziału w eliminacjach rejonowych 62. OKR w Tarnowie.

Turniej recytatorski (kat. dorośli)

Wyróżnienie z nominacją do udziału w eliminacjach rejonowych 62. OKR w Tarnowie: Joanna Tworzydło – Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach

Turniej poezji śpiewanej

I nagroda z nominacją do udziału w eliminacjach rejonowych 62. OKR w Tarnowie: Dominika Kocoń – I LO w Tarnowie

Wyróżnienie bez nominacji do udziału w eliminacjach rejonowych 62. OKR w Tarnowie: Aneta Smoleńska – LO im. M. Kopernika w Tuchowie

Turniej teatrów jednego aktora

I nagroda z nominacją do udziału w eliminacjach rejonowych 62. OKR w Tarnowie: Weronika Wilk – Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie

Organizatorem eliminacji miejskich i powiatowych był Dom Kultury w Tuchowie przy współpracy Małopolskiego Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu, biuro organizacyjne w Tarnowie.
Laureaci i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez tuchowski Dom Kultury, które wręczali im: burmistrz Tuchowa oraz członkowie jury.
Gratulujemy laureatom, dziękujemy instruktorom i nauczycielom za przygotowanie i opiekę artystyczną oraz wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Laureatom życzymy powodzenia na eliminacjach rejonowych 62. OKR w Tarnowie.

Skip to content