Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wyniki eliminacji miejskich i powiatowych 63. OKR

Dom Kultury w Tuchowie podaje wyniki eliminacji miejskich i powiatowych 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w 22 marca 2018 r. w Tuchowie.

Jury w składzie: Ilona Stanaszek, Anna Stanuch – Madej i Andrzej Jagoda po wysłuchaniu 10 uczestników w tym 7 recytatorów, 1 wykonawcy w kategorii poezja śpiewana, 1 wykonawcy w kategorii Teatrów Jednego Aktora, 1 wykonawcy w Turnieju Wywiedzione ze Słowa postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W TURNIEJU RECYTATORSKIM
I miejsce wraz z kwalifikacją do udziału w eliminacjach rejonowych w kat. młodzieżowej otrzymuje Mariusz Golec I LO im. K. Brodzińskiego w Tarnowie.
II miejsce wraz z kwalifikacją do udziału w eliminacjach rejonowych w kat. młodzieżowej Aleksandra Zegar ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie.
III miejsce wraz z kwalifikacją do udziału w eliminacjach rejonowych w kat. młodzieżowej otrzymuje Natalia Chatała Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie.
III miejsce wraz z kwalifikacją do udziału w eliminacjach rejonowych w kat. młodzieżowej otrzymuje Kamil Musiał I LO im. K. Brodzińskiego w Tarnowie.

Wyróżnienie Renata Kłusek ZSP im. J. Piłsudskiego LO w Zakliczynie bez kwalifikacji do udziału w eliminacjach rejonowych.

W TURNIEJU WYWIEDZIONE ZE SŁOWA
Nagrodę z kwalifikacją do udziału w eliminacjach rejonowych w kat. młodzieżowej otrzymuje Piotr Borowiec I LO im. K. Brodzińskiego w Tarnowie.

W TURNIEJU POEZJI ŚPIEWANEJ
Nagrodę z kwalifikacją do udziału w eliminacjach rejonowych w kat. młodzieżowej otrzymuje Veronica Becheanu LO im. M. Kopernika w Tuchowie.

W TURNIEJU TEATRÓW JEDNEGO AKTORA
Nagrodę z kwalifikacją do udziału w eliminacjach rejonowych w kat. młodzieżowej otrzymuje Szymon Szczęch Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc także nagrody książkowe ufundowane przez Dom Kultury Tuchowie i dyplomy.

Jury gratuluje laureatom, dziękuje nauczycielom, instruktorom za przygotowanie i opiekę artystyczną oraz wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Organizatorem eliminacji miejskich – powiatowych był Dom Kultury w Tuchowie przy współpracy Małopolskiego Centrum Kultury „Sokół: w Nowym Sączu, biuro organizacyjne w Tarnowie.

Skip to content