Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wyniki wyborów

Wybory, wybory i po wyborach. Poniżej prezentujemy wyniki wyborów w naszej gminie oraz wyniki w kilku sąsiednich gminach.

Wybory Burmistrza Tuchowa
Ryś Mariusz Piotr – 73.08%
– za 4254 głosów
– przeciw 1567 głosów

Wybory do Rady Miejskiej w Tuchowie
Okręg nr 1
Stefan Bogdan Dariusz – Brak głosowania (za mała liczba kandydatów)

Okręg nr 2
Chwistek Kazimierz – 323 głosów – 70.99%
Gogola Janusz – 132 głosów – 29.01%

Okręg nr 3
Dusza Jan Jerzy – 413 głosów
Borgula Grzegorz Franciszek – 391 głosów
Hudyka Jarosław Marcin – 352 głosów
Łątka Leszek – 241 głosów

Okręg nr 4
Wabno Stanisław – Brak głosowania (za mała liczba kandydatów)

Okręg nr 5
Krzemień Marek Eugeniusz – Brak głosowania (za mała liczba kandydatów)
Zakrzewski Tadeusz – Brak głosowania (za mała liczba kandydatów)

Okręg nr 6
Tyrka Jacek Jerzy – Brak głosowania (za mała liczba kandydatów)

Okręg nr 7
Urbanek Jerzy Józef – 428 głosów
Gacek Małgorzata Rozalia – 285 głosów
Michalik Wojciech – 224 głosów

Okręg nr 8
Łukasik Janusz – 443 głosów
Dulian Grzegorz Roman – 244 głosów
Patyk Wojciech – 220 głosów
Aksamit Wiesław Józef – 203 głosów
Czop Grażyna – 157 głosów
Kawa Roman – 151 głosów
Drelicharz Maria – 62 głosów
Karciński Wacław Józef – 43 głosów

Okręg nr 9
Wrona Ryszard Wojciech – 953 głosów
Odroniec Jerzy Andrzej – 723 głosów
Drąg Mieczysław – 490 głosów
Różycki Waldemar Henryk – 478 głosów
Moździerz Elżbieta Maria – 359 głosów
Samek Stanisław – 204 głosów
Sojka Paweł Rafał – 100 głosów

Wybory Wójta Gminy Pleśna
Burnat Stanisław – 1736 głosów – 62.27%
Zimowski Wiesław – 714 głosów – 25.61%
Sobczyk Krzysztof Henryk – 338 głosów – 12.12%

Wybory Burmistrza Ryglic
Karasiewicz Bernard Henryk – 2226 głosów 44.86%
Połoska Teresa Alicja – 2736 głosów – 55.14%

Wybory Wójta Gminy Gromnik
Stasz Bogdan – 2113 głosów – 60.44%
Gotfryd Zbigniew – 1383 głosów – 39.56%

Wybory Burmistrza Ciężkowic
Jurkiewicz Zbigniew – 3042 głosów – 63.05%
Szymański Józef – 1100 głosów – 22.80%
Truchan Przemysław – 333 głosów – 6.90%
Korzeniowski Stanisław Marek – 278 głosów – 5.76%
Zabawski Witold Tomasz – 72 głosów – 1.49%

Wybory Wójta Gminy Rzepiennik Strzyżewski
Fudala Kazimierz – 1548 głosów – 54.68%
Niemiec Piotr Paweł – 771 głosów – 27.23%
Karaś Marek Tadeusz – 512 głosów – 18.09%

Wybory Wójta Gminy Szerzyny
Kmiecik Stanisław – 1191 głosów – 63.89%
Gotfryd Grzegorz – 293 głosów – 15.72%
Sychta Wacław – 282 głosów – 15.13%
Pyzik Eugeniusz – 98 głosów – 5.26%

Skip to content