Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

XXII Ogólnopolski Festiwal „Śpiewaj z nami” w Tarnowie

W dniach 19-21 listopada 2017 podopieczni Stowarzyszenia Wszystkie Dzieci Nasze Są uczestniczyli w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami” w Tarnowie.

Na scenie tarnowskiego teatru występowali uczestnicy z całej Polski, a głównym celem festiwalu była integracja osób i dzieci niepełnosprawnych. Ogromna radość, świetna muzyka, śpiew, przyjacielska atmosfera królowały na scenie i widowni. Marysia Witek z Tuchowa w czasie swojego występu podbiła serca całej publiczności oraz jurorów. W kategorii solistów Marysia zdobyła I miejsce.

Również Sylwia Niziołek swoim anielskim głosem wzruszyła uczestników festiwalu – w kategorii solistów Sylwia zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy przede wszystkim rodzicom takich talentów, wszystkim wykonawcom i opiekunom. Życzymy kolejnych sukcesów „bo pięć zmysłów to za mało, do tego trzeba duszy i mieć w sobie miłość”. Takimi właśnie artystami z duszą i sercem są nasze anioły miłości.

Barbara Duran

W tegorocznym festiwalu poziom był bardzo wysoki, tym większe było dla nas zaskoczenie i niesamowita radość, że Marysia zdobyła I miejsce. Nasza córka Marysia swoimi występami na festiwalach i koncertach wzruszyła nas do granic wytrzymałości. Ona nam daje tyle szczęścia, miłości, że ciężko to opisać słowami.
Rodzice Marysi

Skip to content