Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zapraszamy na Business Dinner Day

Prezentacja firmy, wymiana wizytówek, degustacja piwa oraz kuchni japońskiej i obiad biznesowy – to najważniejsze punkty tarnowskich spotkań networkingowych, Business Dinner Day, które odbywają się cyklicznie pod koniec każdego miesiąca w ramach Tarnowskiej Loży Biznesu.

Przedsiębiorcy regionu mają okazję opowiedzieć czym się zajmują, w jaki sposób chcą wesprzeć innych przedsiębiorców swoim działaniem i jakich kontaktów szukają. Najważniejsze jednak są bezpośrednie rozmowy z poszczególnymi właścicielami i pracownikami firm – z reguły kończą się one nawiązaniem współpracy lub przyjaznymi rekomendacjami, co oczywiście generuje większe zyski.

Kolejne spotkanie BDD odbędzie się 26 lipca br. w Hotelu Tarnovia od godz. 17 do 19. Zapraszamy na nie również przedsiębiorców z gminy Tuchów. Rejestracji należy dokonać pod adresem: http://www.dinnerday.evenea.pl. Szczegółowe informacje na temat spotkań oraz Tarnowskiej Loży Biznesu można uzyskać u Anny Wantuch, tel. 509 48 66 16, e-mail: awantuch@gmail.com Zachęcamy również do odwiedzania strony: http://tarnowska.lozabiznesu.pl

Skip to content