Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zbliża się IX Misyjny Jarmark z Aniołami

Misyjny Jarmark z Aniołami obędzie się po raz IX w 3 niedzielę adwentu tj. 13 grudnia 2015 roku, na dziedzińcu przed sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie. W tym roku cały dochód z Jarmarku przeznaczony zostanie dla misjonarzy redemptorystów działających w Rosji.

Organizatorem Jarmarku jest Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji oraz, licznie wspierający tę akcję, dobroczyńcy z Tuchowa i okolicznych miejscowości. Jak przystało na prawdziwy jarmark, nie zabraknie kolorowych straganów oferujących wiele ciekawych rzeczy, przede wszystkim: ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, stroiki, choinki, bałwanki, no i oczywiście aniołki, a także smaczne domowe ciasta i ciasteczka.

Poprzez uczestnictwo w Jarmarku z Aniołami wszyscy jesteśmy misjonarzami! Okazując dobre serce, zapewniając wsparcie duchowe i materialne misjonarzom sami mamy udział w głoszeniu Ewangelii całemu światu.

Dochód z tegorocznego jarmarku misyjnego przeznaczony jest na pomoc redemptorystom pracującym w Rosji. Zostanie wsparta m.in. budowa kościoła w Togliatti.
Redemptorystowskie Stowarzyszenia Przyjaciół Misji, to grupa ludzi świeckich i kleryków WSD Redemptorystów, których celem jest budzenie zapału misyjnego w sobie samych i środowisku oraz wsparcie duchowe i materialne misjonarzy.

Skip to content