Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zimowe kino i „Zimowe całusy” na zakończenie ferii

Gwarno i tłoczno było w czwartek 9 lutego w Domu Kultury w Tuchowie oraz w kinie „Promień”. Tuż przed godz. 12:00 hol wypełnił się chętnymi, którzy przybyli, by wziąć udział w zimowym kinie na zakończenie ferii i obejrzeć seans „7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”.

Ponad 230 osób zasiadło wygodnie w kinowych fotelach oraz na leżakach w okularach 3D na nosach. I tak przez prawie 90 minut przenieśli się w bajkowy świat, śledząc losy księżniczki Róży i siedmiu krasnoludków: Boba, Śmieszka, Pichcika, Czyżego, Krzepka, Chwatka i Smętka.

Po seansie miała miejsce promocja książki dla dzieci pt. „Zimowe całusy” autorstwa Janiny Halagardy, ilustrowanej przez Marię Płachno i Klaudię Płachno. Autorka zaprezentowała książeczkę oraz przeczytała dzieciom wybrane wiersze. Tuż po tym nastąpił długo oczekiwany moment – konkurs. Dzieci chętnie wzięły w nim udział, prawidłowo odpowiedziały na pytania, a w nagrodę otrzymały „Zimowe całusy” wraz z dedykacją. Wszyscy chętni mogli zakupić „Zimowe całusy” z pamiątkową, imienną dedykacją oraz zrobić sobie zdjęcie z autorką książki oraz jej ilustratorką. Serdecznie dziękujemy Janinie Halagardzie i Marii Płachno za przybycie, autorskie spotkanie z dziećmi i prezentację książki.

Zachęcamy do oglądania oryginalnych ilustracji „Zimowych całusów” w holu Domu Kultury w Tuchowie oraz do zakupu książki w promocyjnej cenie 10 zł w kasie kina. Barwna i kolorowa publikacja z wierszykami dla dzieci na pewno spodoba się niejednemu dziecku i może być doskonałym prezentem na urodziny czy Dzień Dziecka.

Zapraszamy!

Skip to content