Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Żłobek „Bobas” z profesjonalnym oczyszczaczem powietrza

Pierwszy prywatny żłobek „Bobas” w Tuchowie w ramach projektu „W czystym powietrzu zdrowy uczeń” zakupił profesjonalny oczyszczacz powietrza AeraMax Professional AM III.

Przedstawiciele inicjatywy „Powietrze Tuchów”, która jest inicjatorem projektu doceniają fakt, iż właściciele żłobka poważnie traktują kwestie związane ze środowiskiem w jakim przebywają dzieci. Będzie to miało pozytywny wpływ na zdrowie i rozwój podopiecznych.

To początek naszej wspólnej akcji. Kolejny oczyszczacz, który został nam przekazany przez firmę Biuro Plus z Krakowa wkrótce trafi do któregoś z podmiotów działających na terenie gminy Tuchów. Jeżeli macie propozycje gdzie go przekazać piszcie na naszego maila kontakt@powietrzetuchow.pl – mówi Maciej Sajdak z inicjatywy „Powietrze Tuchów”.

Oczyszczacze powietrza nie tylko przynoszą ulgę od tzw. smogu, ale dzięki skutecznemu systemowi filtrów usuwają wirusy, alergeny, pyłki, roztocza efektywnie wpływając na środowisko w jakim przebywamy.

Dlaczego warto używać oczyszczaczy: 99,97% pyłu zawieszonego, szkodliwych zarazków, alergenów (tak małych jak 0,3 mikrona) jest usuwanych z łatwością i w bezpieczny sposób.

Więcej informacji:
http://www.powietrzetuchow.pl/zlobek-bobas-z-profesjonalnym-oczyszczaczem/
http://www.powietrzetuchow.pl/oczyszczacze/

Skip to content