Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Złóż wniosek o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze” bez wychodzenia z domu

Zgodnie z zapowiedziami i kolejnymi uproszczeniami w ramach wnioskowana o dofinansowanie z programu ,,Czyste Powietrze” uruchomiona została platforma internetowa za pośrednictwem której bez wychodzenia z domu złożysz wniosek o dotację na wymianę urządzenia grzewczego, instalacje OZE i termomodernizację budynku jednorodzinnego.

Tutaj szybko wypełnisz swój wniosek w ramach programu „Czyste Powietrze
www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-czyste-powietrze to platforma internetowa pozwalająca na sprawne wypełnienie wniosku, dołączenie wymaganych załączników, jego podpisanie (korzystając z profilu zaufanego) oraz wysłanie.

Jeżeli nie masz profilu zaufanego, nadal możesz złożyć wniosek za pośrednictwem Portalu Beneficjenta. Przy tej formie składania wniosku należy zalogować się na Portalu Beneficjenta dostępnym na stronie internetowej właściwego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (dla Małopolan oddział w Krakowie) https://portal.wfos.krakow.pl/

Wypełniony wniosek należy wydrukować, a następnie podpisać i wraz z wymaganymi załącznikami, dostarczyć w wersji papierowej do WFOŚiGW w Krakowie osobiście lub wysłać na adres:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie
ul. Kanonicza 12, 31-002 Kraków

Skip to content