Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zwycięstwo piłkarzy MOSiR

Dnia 8 listopada 2019 r. na czterech boiskach TOSiR w Tarnowie rozegrano powiatowy finał turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W zawodach rywalizowali mistrzowie gmin, zawodnicy kategorii wiekowej U – 10 (ur. w latach 2010-2011).

Dwanaście drużyn rozlosowano do dwóch grup, w których mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy zagrali następnie w finale o 1 i 2 miejsce.
Wychowanków trenera Sławomira Starzyka, pod jego nieobecność, poprowadził w tym turnieju pracownik MOSiR Krzysztof Sikora. Nasi piłkarze pokonali w grupie drużyny: Gromnik 6:1, Paleśnicę 5:0, Ilkowice 8:2, Olszyny 7:1 i Wierzchosławice 4:2.

W finale zwyciężyli z drużyną z Pleśnej 5:1 zajmując I miejsce i awansując do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę w Krakowie.

W drużynie MOSiR wystąpili: w bramce Mateusz Walocha, w polu: Antoni Stanisławczyk, Wojciech Sobyra, Ksawery Krawczyk, Franciszek Wesołowski, Aleksander Dziadowiec, Filip Czudecki, Bartosz Krzemień, Kacper Kępa, Igor Wiśniowski, Tomasz Nicpoń.

Życzymy wytrwałości w treningach i dalszych sukcesów sportowych.

Skip to content