Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

24. finał WOŚP w Tuchowie

24. finał WOŚP prowadzony jest pod hasłem: „Mierzymy wysoko”. Sztab w Tuchowie dodaje: „Na tyle wysoko, na ile nas stać” po to, aby zgodnie z tegoroczna ideą WOŚP wesprzeć pediatrię i godną opiekę ludzi w podeszłym wieku.

Tuchowski sztab WOŚP informuje, że 10 stycznia – w najbliższą niedzielę, wolontariusze WOŚP będą kwestować na rynku i ulicach naszego miasta. Wolontariusze będą posiadać identyfikatory oraz zaplombowane puszki, a kwesta potrwa od godz. 7.00 do godz. 16.00 włącznie.

W godz. od 11.00 do 13.00 na placu koronacyjnym w Tuchowie KLUB OFFROADOWY BEZDROŻA ZACZARNIE „KOBZA” zaprezentuje pokaz jazdy samochodami terenowymi. Dla chętnych możliwa będzie przejażdżka takim samochodem.

Przy Domu Kultury wystawione będą gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, min.: zegar ścienny, termos, płyta zespołu HABAKUK, koszulki z logo WOŚP, kalendarze ścienne, pendrive SERDUSZKO.

Zapraszamy do licytacji wszystkich tych, którzy chcieliby nabyć gadżet, a tym samym wesprzeć WOŚP.

Ponieważ w gminie Tuchów jest wiele osób potrzebujących, dlatego pieniądze, które miały być przeznaczone na „światełko do nieba” będą przeznaczone na zaspokojenie potrzeb tych osób.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content