Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

3MAJ SIĘ FESTIVAL, czyli maj-muzyka-medycyna

Wielka majówka Centrum Zdrowia Tuchów to najlepsza recepta na zdrowy i aktywy styl życia oraz niezwykłą dawkę muzycznych klimatów od rocka po reggae. Amatorzy rekreacji i sportu będą mogli zmierzyć się na specjalnie przygotowanej ściance wspinaczkowej, a sportowych emocji dostarczy z pewnością finisz Karpackiego Wyścigu Kurierów.

logo CZT Po południu tuchowski rynek rozkołyszą dźwięki pierwszej edycji 3MAJ SIĘ FESTIVALU. Muzyka, maj i medycyna to najlepszy sposób na doskonałą zabawę z wielką dawką endorfin, hormonów szczęścia, tak potrzebnych zarówno w muzyce, jak i w medycynie. Koncertowej zabawie towarzyszyć będzie promocja zdrowia oraz akcja profilaktyczna m.in. w zakresie profilaktyki chorób piersi. W kojącym klimacie smooth jazzu przywita wszystkich tarnowski The Neverhood. Habakuk Po nim mocne wrażenia i podwyższone ciśnienie zapewni hard rockowy BlackJack, a gwiazda wieczoru częstochowski HABAKUK zatroszczy się o wspaniałe samopoczucie aplikując potężną dawkę endorfiny w rytmie reagge. Na zakończenie festiwalu tarnowska super grupa Cafe zaaplikuje, dokładnie przepisaną i wskazaną przez fanów w głosowaniu internetowym, listę największych hitów z lat 80.
Impreza, organizowana przez Centrum Zdrowia Tuchów odbędzie się 3 maja na rynku w Tuchowie. Honorowy Patronat objęli Starosta Powiatu Tarnowskiego i Burmistrz Tuchowa.

Organizatorzy:
– Centrum Zdrowia Tuchów,
– Miejski Klub Sportowy Tuchovia,
– Ścianka wspinaczkowa La Roca,
– Dom Kultury w Tuchowie
– muzycznytarnow.pl

Patronat medialny:
RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, TEMI, portale internetowe: tuchow.pl tarnow.net.pl, rdn.pl, sportowytarnow.pl, muzycznytarnow.pl, pulsmiasta.com, tarnus.pl, tarwizja.pl, it.tarnow.pl

Program majówki Centrum Zdrowia Tuchów – 3 maja, Tuchów
Imprezy sportowe:
9:00 – 14:00
Zawody we wspinaczce ściankowej na czas amatorów o Puchar CZT – zaprasza wielokrotna Mistrzyni Pucharu Świata Edyta Ropek – ambasador marki CZTkliknij, aby dowiedzieć się więcej!
(formularz zgłoszeniowy)
14:00 – 16:00
Finał I etapu Karpackiego Wyścigu Kurierów pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

3MAJ SIĘ FESTIVAL:
16:15 – 17:00 The Neverhood (Tarnów) – smooth jazz i blues
17:15 – 18:15 Black Jack (Kraków) – hard rock
18:40 – 20:00 HABAKUK (Częstochowa) – czołówka polskiej sceny reggae
20:15 – 21:30 Cafe (Tarnów) – największe rockowe covery lat 80. i 90.

Przez cały czas trwania imprezy, na płycie rynku, przewidziane są konkursy z nagrodami m.in.: koło fortuny, namioty promocyjne oraz malowanie buziaków, karykatury i finałowy pokaz tańca z ogniem.

Wielka majówka Centrum Zdrowia Tuchów jest jednocześnie uroczystym uwieńczeniem – zrealizowanego z wielkim sukcesem – projektu inwestycyjnego pod nazwą: Chirurgia jednego dnia, nowa inwestycja zmierzająca do poprawy konkurencyjności Centrum Zdrowia Tuchów SP. z o.o. poprzez oferowanie nowych usług (projekt zrealizowany w ramach MRPO, oś priorytetowa 2: Gospodarka regionalnej szansy, Działanie 2.1, Schemat A).
Inwestycja ta doprowadziła do wzmocnienia aktywności gospodarczej i konkurencyjności Centrum Zdrowia Tuchów oraz przyczyniła się do wzrostu aktywności marketingowej firmy poprzez promocję marki Centrum Zdrowia Tuchów. Dzięki projektowi CZT może jeszcze lepiej zadbać o zdrowie swoich pacjentów – m.in. mieszkańców powiatu tarnowskiego i gminy Tuchów oferując im dostępność do szerokiego wachlarza nowych usług medycznych.
„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 -2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”

eu

Muzyczna CAFEteria w Tuchowie – Jak wybierzesz, tak Ci zagramy!
Można głosować na hity z lat 80. i 90. i samemu zdecydować, jaki będzie muzyczny finał 3MAJ SIĘ FESTIVALU w Tuchowie. Od 10 kwietnia, sondujemy i czekamy na wasze muzyczne typy. Hity, które wybierzesz, usłyszysz na żywo już 3 maja w wykonaniu tarnowskiej grupy CAFE.

Lista:
1. Tina Turner – Simply the Best
2. Rod Stewart – Baby janes
3. Elton John – I’m still standing
4. Midnight Oil – Beds are burning
5. Hall & Oates – Maneater
6. Ultravox – Dancing with tears in my eyes
7. Curtis stiger – I wonder why
8. Inxs – Never Tear Us Apart
9. U2 – Pride
10. The Heat Is On (Glenn Frey song)
11. Police – Every breath you take
12. Queen – Radio Gaga
13. Prince – Purple Rain
14. Chris de Burgh – High on emotion
15. Simply Red – If you don’t know me by now
16. Crowded House – Don’t dream it’s over
17. Duran Duran – Ordinary world
18. The Beatles – The hard day’s night
19. Walking on Sunshine

blackjack

Skip to content