Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

50 lat judo w Pałacu Młodzieży w Tarnowie

W bieżącym roku przypada jubileusz 50-lecia sekcji judo w Pałacu Młodzieży w Tarnowie – chcemy uczcić tę rocznicę. Dnia 10 grudnia 2016 r. planujemy cykl imprez, które będą okazją do spotkania z naszym protoplastą i założycielem judo w Tarnowie Stanisławem Milasem, znanymi postaciami polskiego judo oraz do spotkania jak największej liczby osób będących bezpośrednio związanych z działalnością sekcji w ciągu minionego półwiecza.

W planach obchodów są: turniej judo dzieci, wieczór japoński (w hali przy ul. Gumniskiej), wystawa fotograficzna, a w finale huczny bankiet w jednym z tarnowskich lokali, wieńczący jubileusz.

Chętnych do udziału w obchodach (wraz z osobami towarzyszącymi) prosimy o kontakt na podane poniżej adresy lub telefony do 31 lipca br..

Prosimy również o podanie adresów (wystarczy e-mail), na które możemy wysyłać zaproszenia wraz ze szczegółowym programem obchodów.

Koszt uczestnictwa w obchodach jubileuszowych wynosi 150 zł od osoby (płatność po wcześniejszej deklaracji uczestnictwa do 30 września).

Liczymy na liczny odzew i … Hajime!!!

Adresy organizatorów:
Jerzy Szczepanik email: pandinus_kaiser@op.pl tel. 608 438 013
Bogusław Kocik email: bodziok8@interia.pl tel. 600 513 287

P.S. Jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia z tamtego okresu, prosimy o użyczenie dla celów wystawy.

Skip to content