Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

„Bajkowe melodie – na morza dnie” muzyczno-ekologiczny spektakl w Tuchowie

Zapraszamy na tegoroczną edycję popularnego projektu pod nazwą „Bajkowe melodie – na morza dnie”. Edukacyjny spektakl muzyczno-ekologiczny „Bajkowe Melodie – Na morza dnie” organizuje Fundacja Bielecki Art w województwie małopolskim w latach 2017- 2018.

To edukacyjny spektakl muzyczno-ekologiczny pełen atrakcji dla najmłodszych widzów. Główni bohaterowie przedstawienia – Posejdon i Syrenka – przekażą uczestnikom koncertów wiedzę z zakresu ekologii, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki środowiska morskiego. Wykorzystają do tego popularne melodie i piosenki, znane wszystkim dzieciom, takie jak „Wspaniały świat”, „Na morza dnie”, „Krąg życia” czy „Moja planeta”. Nowe aranżacje tych utworów zaprezentują soliści Agnieszka Koziarowska i Martin Fitch w towarzystwie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją Sebastiana Perłowskiego. Fundacja Bielecki Art. dla wszystkich widzów przygotowała specjalne książeczki z zagadkami i wskazówkami dotyczącymi ekologicznego zachowania.

Ponadto w ramach tego projektu Fundacja Bielecki Art uruchomiła nową stronę internetową www.bajkowemelodie.pl, na której znajdują się gry oraz quizy o tematyce ekologicznej i muzycznej. Dodatkowo użytkownicy smartfonów mogą pobrać na swoje urządzenia przygotowane specjalne z myślą o tym projekcie gry „Sprzątanie morza” oraz „Sprzątanie lasu”.

„Bajkowe melodie – na morza dnie” w Tuchowie 10 maja 2018 r. o godz. 9.00 oraz 11.00 – Dom Kultury w Tuchowie – rezerwacje pod nr tel. 14 6525 436.
WSTĘP WOLNY!

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa małopolskiego na lata 2014-2020. Sponsorem projektu jest firma Super Krak SA.
Partnerami tego multimedialnego przedsięwzięcia są Park Wodny w Krakowie S.A. oraz All Muses sp. z o.o.

Skip to content