Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców „Jak pozyskać dotację na rozwój firmy?”, które odbędzie się 18 kwietnia 2011 r. (poniedziałek), w godz. 11.00-15:00 w Starostwie Powiatowym w Tarnowie.

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości oraz Starostwo Powiatowe w Tarnowie zapraszają na bezpłatne szkolenie mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu powiatu tarnowskiego oraz miasta Tarnowa. Spotkanie dotyczyć będzie możliwości ubiegania się o dofinansowanie inwestycji w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Podczas szkolenia uczestnicy będę mogli dowiedzieć się:
– czy ich projekt może otrzymać dofinansowanie w ramach Działania 2.1 „Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw” lub Działania 2.2 „Wsparcie komercjalizacji badan naukowych”,
– jaka jest maksymalna kwota dotacji,
– kiedy będą ogłaszane konkursy,
– jak należy przygotować wniosek aplikacyjny,
– jakie są wymagane załączniki,
– jakie kryteria decydują o wyborze projektu
– jakie są najczęściej popełniane błędy przez wnioskodawców.

Szkolenie poprowadzą eksperci Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości jest wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną, która kompleksowo zajmuje się obsługa dotacji unijnych na rozwój sektora przedsiębiorstw w Małopolsce. MCP odpowiedzialne jest za informowanie o możliwości uzyskania dotacji, nabór i ocenę wniosków, podpisywanie umów o dofinansowanie, rozliczanie projektów oraz koordynowanie ich prawidłowej realizacji.

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ogłosiło już 16 konkursów o dofinansowanie inwestycji związanych z rozwojem biznesu.
W ramach tych konkursów zostało wybranych 1176 przedsiębiorczych projektów na łączną kwotę prawie 600 000 000 zł! Nie przegap swojej szansy! Zapisz się na szkolenie!

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane są pod numerami telefonów:
12 376 91 91, 12 376 91 93 lub 14 688 33 27 lub poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie:
www.mcp.malopolska.pl

Zapraszamy!

Skip to content