Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Blisko 13,5 tys. zł zebrano w Tuchowie podczas 26. finału WOŚP

W słoneczną, lecz dość zimną niedzielę 14 stycznia dwudziestu wolontariuszy z tuchowskiego sztabu WOŚP mieszczącego się w Domu Kultury zbierało pieniądze do puszek, a byli to: Paulina Zając, Anna Pikusa, Wiktoria Placek, Dominik Kras, Patrycja Usarz, Anna Steindel, Anna Wąs, Julia Nowak, Patrycja Mierzwa, Albert Majcher, Agnieszka Tragarz, Filip Szczepanik, Łucja Usarz, Bartosz Bochenek, Wiktoria Karaś, Izabela Dobosz, Beata Bartkiewicz, Patryk Piórkowski, Adrian Wszołek, Dawid Pieprzycki – uczniowie z tuchowskich i okolicznych szkół.

W tym roku 26. finał WOŚP w Tuchowie podsumowaliśmy kwotą 13 448,79 zł, a więc ponad 3 tys. więcej niż w roku ubiegłym. Dziękujemy mieszkańcom miasta i gminy oraz wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym udało się zebrać taką kwotę.

Środki zebrane w naszym mieście i gminie oraz w całej Polsce, jak również poza jej granicami zostaną przeznaczone „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Na zakończenie na tuchowskim rynku odbyła się licytacja gadżetów WOŚP, 2 całodniowych voucherów do „Kulkolandii” w Galerii Tuchowskiej, przejazdu zabytkowym Porsche oraz przedmiotów przekazanych przez stowarzyszenie „Powietrze Tuchów”.

Kulminacyjnym punktem 26. finału WOŚP w Tuchowie był pokaz fajerwerków – „światełko do nieba”.

Wolontariuszom dziękujemy za podjęty trud i pracę.

Państwu Danucie i Janowi Hajdukom oraz pani Helenie Kamykowskiej dziękujemy za przekazanie pysznego ciasta dla wolontariuszy – co czynią rokrocznie.

Funkcjonariuszom tuchowskiej policji, strażakom OSP Tuchów oraz „powietrznemu patrolowi” ze stowarzyszenia „Powietrze Tuchów” dziękujemy za wsparcie 26. finału WOŚP i czuwanie nad bezpiecznym jego przebiegiem. Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję dziękujemy za życzliwość i zrozumienie oraz wsparcie.

Skip to content