Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dzień Nauczyciela w LO i ZSP

W Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Tuchowie miały miejsce uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej

W LO uczniowie klas I zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów. Uczniowie powtarzając za przewodniczącym szkoły słowa przysięgi wobec sztandaru i starszych kolegów stali się pełnoprawnymi członkami szkoły.
Ślubowanie klas I stanowiło część szkolnego Dnia Nauczyciela. Po przypomnieniu historii powstania tego święta, Dyrektor LO wręczył swoje nagrody nauczycielom. Odbyła się także część artystyczna w wykonaniu uczniów klas I. W uroczystości wzięli udział również emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły oraz Przewodniczący Rady Rodziców. Zdjęcia można zobaczyć w galerii.

W ZSP w Tuchowie zaprezentowano program artystyczny pn. „Dziady 2009, czyli koszmarny sen znękanego nauczyciela” przygotowany przez młodzież klasy 2 TD, oraz odbył się występ zespołu muzycznego.
W dwuczęściowej uroczystości wzięła udział młodzież, nauczyciele, pracownicy administracyjni szkoły a także emeryci i renciści – byli nauczyciele i pracownicy.

Źródło: www.zsp.tuchow.pl oraz www.lo-tuchow.pl

Skip to content