Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Fotograficzny Tuchów – spotkanie organizacyjne

Tuchowska Grupa Fotograficzna zaprasza na spotkanie organizacyjne związane z realizacją projektu „Fotograficzny Tuchów – Mini STUDIO fotograficzne w Tuchowie”. Spotkanie odbędzie się dnia 7 lipca 2011 r. o godz. 16:00 w Domu Kultury w Tuchowie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników i hobbystów fotografii. Podczas spotkania uczestnicy zostaną podzieleni na grupy ze względu na różny poziom wiedzy fotograficznej.

Projekt „Fotograficzny Tuchów” polega na utworzeniu mini studia fotograficznego w tuchowskim Domu Kultury, a następnie przeprowadzeniu warsztatów dla uczestników projektu z zakresu fotografii studyjnej. Udział w projekcie jest bezpłatny. Spotkania i warsztaty będą prowadzone według ustalonego harmonogramu w miesiącach lipcu i sierpniu. Podsumowanie projektu i wystawa najlepszych prac nastąpi pod koniec sierpnia.

Realizację projektu dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Lokalną Organizację Grantową Stowarzyszenie Centrum Animacji Społecznej „Horyzonty”.

Przykłady fotografii studyjnej:

fot. Wiktor.Ch

fot. Wiktor.Ch

Skip to content