Grzegorz Wrona i Aleksandra Ogiela na turnieju w słowackich Koszycach

31 maja para taneczna Grzegorz Wrona i Aleksandra Ogiela, reprezentująca Klub Taneczny Classic Tuchów uczestniczyła w międzynarodowym turnieju tańca w Koszycach na Słowacji, który został zorganizowany przez World Dance Sport Federation (WDSF).

W swojej klasie tanecznej pow. 15 lat „C” tańce latynoamerykańskie para przeszła przez 4 rundy kwalifikacyjne i wywalczyła finał, o który walczyło aż 28 par z Węgier, Słowacji oraz Polski.
Finał wytańczyła jedna para ze Słowacji, cztery z Węgier oraz jedna z Polski – właśnie Ola i Grzegorz z Tuchowa – ostatecznie plasując się na piątej pozycji.
W dwudniowym turnieju „Koszyce Open 2015” o miejsca na podium walczyło ponad 450 par z całej Europy. Kategorię, w której para z Tuchowa wywalczyła finał oceniali sędziowie z Chorwacji, Rumunii, Grecji, Słowacji oraz Ukrainy niejednokrotnie przyznając im najwyższe lokaty w poszczególnych tańcach.