Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

III Bezpieczne Ferie z OSP Meszna Opacka zakończone!

Cieszymy się bardzo, że udało nam się po raz trzeci zorganizować Bezpieczne Ferie z OSP w Mesznej Opackiej. Jak się dowiedzieliśmy nasze działania inspirują innych do pracy z dziećmi, wolontariatu społecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu, co sprawia nam wielką radość.

Jako jednostka OSP wraz z dyrektor PSP w Mesznej Opackiej Urszulą Hajdugą promujemy aktywny i zdrowy sposób spędzania wolnego czasu. Pomysł na tego rodzaju zajęcia z dziećmi w naszej wsi wziął się z zainteresowania tenisem stołowym i przy okazji sukcesami Macieja Nalepki, który jest naszym mentorem. Nie udałoby się nic, gdyby nie cudowne dzieciaki, chętne do wstawania rano nawet w czasie ferii zimowych, rodzice, druhny i druhowie z OSP, którzy musieli brać urlopy w pracy, aby nam pomóc, przyjaciele straży nie tylko z naszej wsi, sponsorzy, liczna starsza część Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Mesznej Opackiej, osoby prywatne.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, za uważne wysłuchanie grupy 4BIKE – kolarzy z Lubaszowej-Siedliska-Zabiele, za sportowe zachowanie podczas rozgrywek. Burmistrzowi za niespodziankę w postaci wizyty na zabawie karnawałowej otwierającej III Bezpieczne Ferie z OSP i szalone tańce oraz sesję zdjęciową z dziećmi i strażakami. Polecamy wszystkim dużym i małym rozgrywki „Szaleństwo w rajstopach”, które stały się hitem tegorocznych ferii.

Każdemu, kto dołożył starań by nas wesprzeć, dziękujemy!
Organizatorzy

Skip to content