Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Konkurs fotograficzny powiatu tarnowskiego

Interesujesz się fotografią? Poszukujesz ciekawych, magicznych miejsc? Mamy dla Ciebie kreatywną propozycję na wakacje. Starostwo Powiatowe w Tarnowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „KADRowany krajOBRAZ” – edycja LATO’16, którego jest organizatorem. Nagroda główna – 1000 zł!

Konkurs odbywa się w okresie od 10 lipca do 16 września 2016 roku, a jego celem jest stworzenie zbioru zdjęć z powiatu tarnowskiego, które pokażą atuty i piękno letniego krajobrazu naszego wspaniałego regionu oraz będą pełnić rolę swoistego portfolio powiatu.

W ramach konkursu należy wykonać jedno zdjęcie, prezentujące piękno i urok krajobrazu powiatu tarnowskiego, zarejestrowane w okresie letnim i przesłać na adres email: kadrowany_krajobraz@powiat.tarnow.pl wraz z formularzem zgłoszenia.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs jest przeznaczony zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów fotografii, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie krajobrazu oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Pula nagród wynosi 2500 zł – nagroda główna – 1000 zł.

Serdecznie zachęcam Państwa do udziału w konkursie. Wierzę, że dzięki konkursowi, a przede wszystkim dzięki zdjęciom, jakie wykonają jego uczestnicy, odkryjemy nowe, ciekawe miejsca oraz magię i piękno powiatu tarnowskiego – mówi starosta tarnowski Roman Łucarz.

Wszelkie szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu – kliknij, aby pobrać.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie.

Formularz zgłoszenia do udziału w konkursie dostępny jest tutaj.

Skip to content