Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Licealiści w finale licealiady

W rozegranym 31 stycznia finale powiatowym licealiady chłopców w piłce ręcznej w hali MOSiR w Tuchowie wzięło udział siedem drużyn z powiatu tarnowskiego. Reprezentacja tuchowskiego LO w pierwszym meczu spotkała się z sąsiadami z CKZiU. Chłopcy z LO zrewanżowali się za ubiegłoroczną porażkę zwyciężając po zaciętym meczu jedną bramką.

Następne dwa mecze to zdecydowane zwycięstw licealistów nad Ciężkowicami i Ryglicami. Kluczowy dla całego turnieju okazał się mecz z Zakliczynem. Od początku bardzo wyrównany i zacięty. Niestety kontuzja i wymuszona zmiana zdecydowała o porażce w końcówce. Bardzo podobny przebieg miało spotkanie z Gromnikiem, również zacięte od samego początku. Mimo braku podstawowych graczy licealiści ulegli dopiero w końcówce. Brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie, które okupione było litrami potu, siniakami i drobnymi kontuzjami.

Drużyna LO wystąpiła w składzie: Kacper Łątka (k), Kacper Sajdak, Jakub Salwa, Karol Knapik, Jakub Torba, Michał Karpiel, Hubert Świderski, Marcel Filus, Bruno Potok, Konrad Sowiżdżał, Krystian Noga (b).
Opiekun: mgr Paweł Słowik
Gratulacje!

Tabela końcowa:
1. ZSP Zakliczyn
2. ZSOiZ Gromnik
3. LO Tuchów
4. ZSP Ryglice
5. ZSLiT Wojnicz
6. ZSOiZ Ciężkowice
7. CKZiU Tuchów

Skip to content