Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Na tuchowskich torach

Nowe połączenia kolejowe PKP Intercity z Tuchowa do Gdyni, Krynicy Zdrój, Warszawy i Zagórza. Już od połowy grudnia na tory ruszają nowe, bardziej komfortowe składy pociągów Przewozy Regionalne i PKP Intercity – teraz nawet podróże klasą ekonomiczną będą połączone z wyższym standardem.

Wyższy komfort w dobrej cenie.
Podróże z koleją będą wzorcem wyższego komfortu. Wraz z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy zwiększy się liczba połączeń oraz częstotliwość i szybkość przejazdów. Wiele ulepszeń będzie można odczuć również w samych wagonach – zapewnia PKP Intercity.

Tuchów uzyskał bardzo dobrą ofertę w kierunku Krakowa i przede wszystkim Warszawy. Pociąg nocny umożliwi odbycie wygodnej podróży na polskie wybrzeże. Ale nie tylko. Połączenia ze stacji Tuchów umożliwią podróż w Beskid Sądecki, Pieniny czy Bieszczady, dzięki grupie wagonów w TLK „Luna”, która będzie kursowała m.in. do Zagórza.

Pociągi kursować będą w wyznaczone dni. Zmiany i krótszy czas przejazdu dotyczy również odjazdów z Tarnowa. Nowy pociąg PKP Intercity Pendolino relacji: Rzeszów – Tarnów – Kraków – Warszawa – Gdynia, będzie odjeżdżał ze stacji Tarnów o godzinie 6:47, do Warszawy przyjedzie na godzinę 10:05, a w Gdyni będzie o godzinie 13:33. Szczegółowy rozkład jazdy pociągów na stacjach kolejowych i na stronach internetowych.

Rozkład jazdy dla stacji TUCHÓW
Rozkład jazdy dla stacji TARNÓW

Skip to content