Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nowy rozkład jazdy

Pod patronatem prasowym Gazety Krakowskiej, Dziennika Polskiego, Tuchowskich Wieści oraz portali internetowych www.tuchow.pl, www.tuchow.info, Krzysztof Jasiński wydał, już po raz piętnasty, bezpłatny rozkład jazdy pociągów i autobusów dla Tuchowa.

Tuchowski rozkład jazdy pociągów i autobusów wszyscy zainteresowani mogą otrzymać bezpłatnie w kasie biletowej stacji kolejowej w Tuchowie. Rozkład otrzymują również w Tuchowie i okolicy wszystkie większe instytucje i zakłady pracy, gdzie przekazywany jest z myślą o tamtejszych pracownikach. Już od pierwszego wydania rozkład jazdy jest rozdawany bezpłatnie. Znajduje się w nim szczegółowy plan odjazdów z Tuchowa pociągów, autobusów oraz dodatkowo odjazdy wszystkich pociągów z Tarnowa. Został wydany w nakładzie 5 tys. egzemplarzy i jak zawsze, cieszy się bardzo dużą popularnością wśród podróżnych.

Należy przypomnieć, że tuchowski rozkład jazdy był pierwszym rozkładem na sieci PKP w Polsce, który podróżni mogli otrzymać bezpłatnie. Był to ewenement na skale całej Polski, tak pisały gazety piętnaście lat temu. Warto też nadmienić, że wszystkie prace, związane z przygotowaniem i wydaniem rozkładu jazdy dla Tuchowa, Krzysztof Jasiński przygotowywał społecznie i bezpłatnie. Koszty druku natomiast pokrywają od samego początku firmy – reklamodawcy z Tuchowa.

Korzystając z okazji – autor rozkładu jazdy, jak również serwis internetowy tuchow.pl – chcieliby bardzo serdecznie podziękować sponsorom, którzy od samego początku (piętnaste wydanie) wspierają to wydawnictwo: Witold Trzęsiński z Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Tuchowie, Jan Kieć z Centrum Motoryzacji „KARMOT” w Karwodrzy, Bernadetta i Kazimierz Szablowscy – Hurtownia Płyt Meblowych „KOREX” w Tuchowie, oraz Krystyna i Dariusz Kamykowski (Biuro Podróży Krystyna i Usługi Autokarowe „KAMBUS”) z Piotrkowic, którzy włączają się w wydawanie rozkładu.

Dodajmy, że na co dzień Krzysztof Jasiński jest tuchowskim pasjonatem i społecznikiem. Zawodowo pracownik tarnowskich kolei, formalnie zatrudniony w PKP CARGO S.A., Południowym Zakładzie Spółki w Nowym Sączu – Sekcja Przewozów w Tarnowie.

rozklad jazdy 2012

Skip to content