Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Obierz kurs na języki obce. Przyjdź do biblioteki!

Nauka aż pięciu języków obcych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego to nasza nowa oferta. Mogą z niej korzystać czytelnicy Biblioteki Publicznej w Tuchowie oraz filii w Jodłówce Tuchowskiej i Siedliskach. Każdy użytkownik może uzyskać bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku życia.

Kursy są dostępne na multimedialnej platformie lerni. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Do korzystania z kursów wystarczą: komputer, tablet lub smartfon, a także dostęp do Internetu. Każdy użytkownik biblioteki, może się od dzisiaj zgłaszać, aby otrzymać własny dostęp do platformy lerni. Można uczyć się w bibliotece, korzystając z naszych komputerów i urządzeń mobilnych lub u siebie w domu.

Biblioteka oferuje dostęp do kursów dzięki udziałowi w projekcie „Kurs na języki obce”. Jest to nowy program firmy Funmedia realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Skip to content