Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Spisz się przez internet i pomóż swojej gminie.

Rusza Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021❗Wystarczy, że spiszesz się samodzielnie przez Internet, a następnie zachęcisz do tego rodzinę i osoby z najbliższego otoczenia.

Najbardziej cyfrowa gmina otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe! Pamiętaj, że spis trwa do 30 września 2021 r. i jest obowiązkowy! Zadanie konkursowe polega na zachęceniu przez gminy jak największej liczby osób do spisania się przez Internet za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie https://spis.gov.pl/. Konkurs trwa od 15 lipca do 30 września 2021 r.

Wyłonienie zwycięskich gmin oraz ogłoszenie wyników nastąpi w terminie do 15 listopada 2021 r. Lista zwycięskich gmin zostanie opublikowana na stronie https://spis.gov.pl/ oraz w mediach społecznościowych GUS i podległych Prezesowi GUS jednostkach statystyki publicznej.💁 Dowiedz się więcej! Szczegóły i regulamin konkursu na stronie https://bit.ly/2Udqlkj.#GUS#statystyki#KonkursPrezesaGUS#CyfrowaGmina#SpiszSię#SpisPowszechny#LiczymySięDlaPOlski#LiczySięKażdy